Maciej Balcar 2024 Tour

 

Strona w przebudowie.
W miedzy czasie zapraszamy na koncerty!

 

 

WROCŁAWSKI SYLWESTER

sylweter.png

Trwają intensywne przygotowania do nocy sylwestrowej, na Dolnym Śląsku największa zabawa odbędzie się tradycyjnie na wrocławskim rynku, choć w tym roku będzie miała zupełnie inny charakter.

To będzie bardzo WROCŁAWSKI SYLWESTER. Na dwóch scenach wystąpią artyści związani z miastem, a gwiazdą tego wieczoru będzie Maciek!

"Od początku zależało mi na tym, aby wszystkie dźwięki były wykonane na żywo. Z takich najnowszych ustaleń wiem, że piosenkę o godzinie zero, jeszcze nie chcę zdradzać jej tytułu, wykona Maciej Balcar, wokalista zespołu Dżem" - zapewnia Konrad Imiela reżyser sylwestrowego koncertu.

Kontakt


Deprecated: Invalid characters passed for attempted conversion, these have been ignored in /home/users/maciekbalcar/public_html/maciekbalcar/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 286
Anna Kozłowska
kontakt z mediami, booking terminów
tel. +48 691 746 977
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Antoniak
Multimedia
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jarek Balcar BALCAR STUDIO
www.balcar.pl

Jarosław Blaminsky 
FOTO

www.jblaminsky.com

Bartosz Nowicki 
FOTO

www.bartosznowicki.pl

Przemysław Bochnacki 
FOTO

www.bluespracownia.com.pl