Maciej Balcar 2024 Tour

 

Strona w przebudowie.
W miedzy czasie zapraszamy na koncerty!

 

 

NAJNOWSZY SINGIEL-"TRAF" PROMUJĄCY PŁYTĘ ZNAKI

foto.jpg

Zewsząd przemawiają do nas znaki. Niektórych nie zauważamy, niektóre nas cieszą, inne bulwersują, jeszcze inne przerażają. W istocie to jednak zawsze wskazówki, żeby zajrzeć w głąb siebie.” - mówi Maciek, zostawiając słuchaczom ocenę i interpretację znaków.

„Traf” to najnowszy utwór promujący nadchodzący album ZNAKI, który swą premierę będzie mieć już 3 lutego. Jest to piąty (a czwarty studyjny ) album Maćka, pokazuje, że nie tylko blues gra mu w duszy. Znakomicie wywarzona mieszanka poezji śpiewanej, folku i rocka pozwala poznać artystę z całkowicie innej strony, niż ta, którą przedstawia na koncertach Dżemu. Maciek świetnie czuję się w spokojnym, akustyczno-elektrycznym graniu, gdzie „pierwsze skrzypce” gra jego głos.

 

Najnowszy utwór "Traf" dostępny na

Kontakt


Deprecated: Invalid characters passed for attempted conversion, these have been ignored in /home/users/maciekbalcar/public_html/maciekbalcar/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 286
Anna Kozłowska
kontakt z mediami, booking terminów
tel. +48 691 746 977
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Antoniak
Multimedia
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jarek Balcar BALCAR STUDIO
www.balcar.pl

Jarosław Blaminsky 
FOTO

www.jblaminsky.com

Bartosz Nowicki 
FOTO

www.bartosznowicki.pl

Przemysław Bochnacki 
FOTO

www.bluespracownia.com.pl