O zespole


Jan Gałach
- skrzypek, kompozytor, aranżer. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. W wieku 7 lat rozpoczął naukę w szkole muzycznej. W wieku 15 lat zaczął uczęszczać na warsztaty bluesowe organizowane w klubie Leśniczówka. Multiinstrumentalista grający przede wszystkim na skrzypcach, ale równie dobrze radzi sobie z cajonem czy gitarą. W 2011 stworzył swój autorski projekt Jan Gałach Band, który ma na swoim koncie liczne wyróżnienia  oraz występy na największych festiwalach w Polsce.
Oficjalna strona: http://jangalachband.pl

 

zespol krzysztof krupa
Krzysztof "Flipper" Krupa - muzyk, realizator dźwięku, producent z 25 letnim doświadczeniem. Jako muzyk ma na koncie 33 płyty , wiele z nich jako sideman.
Jako realizator dźwięku, producent w studio i na żywo współpracował między innymi z: Arka Noego, Hey, Artur Gadowski, Kazik Na Żywo. Występuje w zespole Anny Wyszkoni.

 

 

zespol maciejmaka
Maciej Mąka – gitarzysta, muzyk sesyjny, aranżer, kompozytor. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Krakowie oraz Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Urodził sie i wychował w Krakowie gdzie zamieszkiwał do 2008 roku, obecnie mieszka na stałe w Warszawie. Laureat konkursów gitary klasycznej oraz III miejsca na festiwalu Guitar City w 2008 roku. Obecnie występuje m.in. z Agnieszką Chylińską, Chemią, Spoken Love.
Oficjalna strona: http://www.maciejmaka.com/

 

 

zespol piotr wojtanowski
Piotr "Quentin" Wojtanowski - basista, realizator dźwięku,  producent . W 1998 roku jako siedemnastolatek dołączył do Siedem, by kilka miesięcy później stać się również basistą Ziyo. a kilka lat później zespołów Nie-Bo i Ocean z którymi nagrał kilka płyt. Jako muzyk był zapraszany również do wielu projektów muzycznych , od jazzu po hip-hop, od którego zaczęła się też jego przygoda jako realizatora dźwięku  Obecnie występuje m.in.  z Żanetą Luberą oraz Renatą Przemyk.

Kontakt


Deprecated: Invalid characters passed for attempted conversion, these have been ignored in /home/users/maciekbalcar/public_html/maciekbalcar/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 286
Anna Kozłowska
kontakt z mediami, booking terminów
tel. +48 691 746 977
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Antoniak
Multimedia
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jarek Balcar BALCAR STUDIO
www.balcar.pl

Jarosław Blaminsky 
FOTO

www.jblaminsky.com

Bartosz Nowicki 
FOTO

www.bartosznowicki.pl

Przemysław Bochnacki 
FOTO

www.bluespracownia.com.pl